Gece Kulübü İşletmesi Fuhuşa Teşvikten Yargılanacak

Lapta’da faaliyet gösteren Monamuor Night Club’ın işletmecisi olan Metin Leblebicioğlu, fuhuşa teşvik suçundan tutuklandı. Konu iş yerinde konsomatris olarak çalışan iki kadın ile cinsel ilişkiye girmeleri karşılığında iki erkekten 700 TL alarak ‘fuhuşa teşvik’ suçu işlemekle suçlanan M.L., aleyhindeki polis soruşturmasının tamamlanması nedeniyle dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı ve ileride yargılanmak üzere teminata bağlanarak serbest bırakıldı.

Kıbrıs Gazetesi’nden Ahmet Vamık’ın haberine göre, Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu’nun huzurunda görüşülen teminat duruşmasında Savcı Emine Taşkın, Lapta Polis Karakolu’nda görevli polis memuru Cemal Arslan’ı tanık olarak dinletti.

Lapta’da faaliyet gösteren Monamuor Night Club’ın işletmecisi olan M. L.’nin ‘fuhuşa teşvik’ suçundan methaldar olduğunu belirten Arslan, zanlının, kulüpte konsomatris olarak çalışan A.C. isimli kadının K.A. isimli erkekle, yine konsomatris olan N.K.’nin ise M.T. isimli erkek ile 700 TL para karşılığında cinsel ilişkiye girmelerini sağladığını ifade etti. Tahkikatın tamamlandığını kaydeden Arslan, zanlının teminata bağlanmasını talep etti.

Haberin tamamı için tıklayın