Taşkınköylülerin Şüphesi Yok

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, gezilerine dün akşam da Taşkınköy’de devam etti ve seçim bildirgesi, “100 Maddede %100 Lefkoşa”ylaTaşkınköy’ün evlerine konuk oldu…

Harmancı “100 Maddede %100 Lefkoşa” kitapçığı ile Lefkoşalıları ziyaret ediyor

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Belediye Başkan adayı Mehmet Harmancı ve Lefkoşa ekibi dün akşamüzeri Taşkınköy’ün konuğu oldu.

Güzergâhtaki her evi tek tek ziyaret ederek sohbet edip hatır soran Başkan Harmancı’yı Taşkınköylüler sevgiyle karşıladı.

Başkan Harmancı’nın seçim bildirgesi olan “100 Maddede %10 Lefkoşa” dünkü ziyaret sırasında ilk kez Taşkınköylü yurttaşlarla buluştu.

“Biz Beraber Lefkoşayız” girişi ile başlayan ve 74 sayfadan oluşan bildirgede, 2014 yılından bu güne kadar Lefkoşa için verilen hizmetler, icraatlar, 2018-20122 dönemi için Lefkoşa ekibi ile beraber hedeflenen projeler detayları fotoğraflarla desteklenirken, Belediye Meclis Üyesi adaylarının da tanıtımlarını içeriyor.

Bu gün de güne yoğun bir ziyaret ve gündemle başlayacak olan Başkan Mehmet Harmancı ve Belediye Meclis Üyesi adayları bu akşam saat 19.30’da Lefkoşa’da HiddenGarden’de düzenlenecek olan Şüphesiz Lefkoşa Gecesi’nde Lefkoşalılarla bir araya gelecek.